magyar nőikézilabda-válogatott

címke rss
Dániától is kikapott a kéziválogatott

Nem tudott javítani helyzetén a magyar női kézilabda-válogatott, miután a hétfői, csehek elleni vereség után kikapott Dániától is a svédországi Európa-bajnokság C csoportjában. A csoport másik mérkőzésen Montenegró egygólos győzelmet aratott a csehek ellen.

Görbicz: Néha nem tudtuk, mit kell játszanunk

Sport2016.12.06, 10:53

Nagy az eufória a cseh női kézilabda-válogatottnál, amely a svédországi Európa-bajnokságon 27-22-re nyert Magyarország ellen. A csehek kapitánya a védekezésüket dicsérte, a magyarokat irányító Kim Rasmussen pedig elismerte, hogy az ellenfél megérdemelten nyert.

Veszélyben Kovacsics és Szucsánszki Eb-szereplése

Sport2016.11.28, 15:09

Sérülés miatt veszélybe került Kovacsics Anikó és Szucsánszki Zita szereplése a december 5-én rajtoló svédországi női kézilabda Európa-bajnokságon.

Elek Gábor a román kapitánykodástól félti Ambros Martint

Sport2016.10.26, 10:16

Elek Gábor szerint nem szabad túlértékelni a Ferencváros női kézilabdacsapatának jó Bajnokok Ligája-rajtját, és a szakvezetőnek saját bevallása szerint nem hiányzik, hogy klubcsapata mellett most már nem kell a magyar válogatottat is irányítania.

Rasmussen Eb-elődöntőbe jutna Görbiczékkel

Sport2016.09.27, 17:05

Újabb három évig, 2017-től 2019-ig Budapest adhat otthont a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének. A sportág bekerült a Nemzeti Alaptantervbe, októbertől 3000 pedagógus képzését kezdik el a szivacskézilabda iskolai oktatására. Kim Rasmussen keretet hirdetett, a női szövetségi kapitány elődöntőbe jutna a decemberi, svédországi Európa-bajnokságon.

31 gólos sikerrel búcsúzott a kéziválogatott az Elek, Martin párostól

Sport2016.06.05, 20:10

Csoportelsőként jutott ki a decemberi, svédországi Európa-bajnokságra a magyar női kézilabda-válogatott, miután a selejtező utolsó fordulójában 31 góllal legyőzte a finn csapatot Érden.

Kijutott az Eb-re a női kézilabda-válogatott

Sport2016.06.01, 20:33

Kijutott a decemberi, svédországi Európa-bajnokságra a magyar női kézilabda-válogatott, miután a selejtező utolsó előtti fordulójában 32-23-ra legyőzte a házigazda szlovák csapatot Nagymihályon.

Görbicz nélkül játszik a kéziválogatott az Eb-selejtezőkön

Sport2016.05.25, 12:33

Kihirdette 18 fős keretét a közelgő Európa-bajnoki selejtezőkre Elek Gábor és Ambros Martin, a magyar női kézilabda-válogatott két szövetségi kapitánya.